Każde zainwestowane 1000 zł

to szansa na wygraną

Jak wziąć udział w loterii „Zainwestuj w hybrydę”?

Zainwestuj w fundusze Aviva24
Zgłoś udział w loterii wypełniając formularz
Każda osoba, która w okresie od 26 lutego do 1 czerwca 2018 r. zainwestuje minimum 1000 zł i przystąpi do loterii, ma szansę wygrać Toyotę hybrydę C-HR lub iPhone'a X. Warunki Loterii dostępne są w Regulaminie znajdującym się pod aktywnym linkiem pod formularzem. Loteria dla osób które ukończyły 18 lat.

Aby wziąć udział w loterii, wypełnij formularz

Pole wymagane

Podaj prawidłowy e-mail

Podaj prawidłowy PESEL

Pole wymagane

Pole wymagane

Akceptacja regulaminu wymagana

Oświadczenia dotyczące Loterii „Zainwestuj w hybrydę”
  • Oświadczam, że zapoznałam/-em się z Regulaminem Loterii promocyjnej dla Konsumentów „Zainwestuj w hybrydę” i go akceptuję.
  • Wyrażam zgodę na udział w Loterii „Zainwestuj w hybrydę”.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora w celach i zakresie związanych z Loterią. Prawa związane z przepisami o ochronie danych osobowych są opisane w Regulaminie Loterii.

Pokaż że nie jesteś robotem

  • Przetwarzanie...
    Zgłoszenie zostało zapisane.
    Coś poszło nie tak. Próbuj ponownie za chwię.
Po potwierdzeniu przystąpienia do loterii na wskazany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania zgłoszenia oraz Regulamin loterii.
Organizatorem Loterii Promocyjnej „Zainwestuj w hybrydę” jest Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Aby wziąć udział w Loterii należy w okresie od dnia 26 lutego do dnia 1 czerwca 2018 r. nabyć za kwotę co najmniej 1.000 zł jednostki uczestnictwa w Wyspecjalizowanym Programie Inwestowania Aviva24. Szczegóły dotyczące Loterii znajdują się w Regulaminie Loterii dostępnym na www.aviva.pl, www.aviva24.pl i w siedzibie Organizatora.